icon

«Юридичний майстер-клас для стоматологів»

Пост-реліз майстер-класу

2 листопада 2018 року в рамках Legal Lab було вдруге проведено «Юридичний майстер-клас для стоматологів».

З огляду на зацікавленість заходами з боку лікарів-стоматологів потреба в проведенні юридичних заходів постійно зростає. Кількість стоматологічних закладів збільшується з кожним роком, а з ними - кількість претензій від незадоволених пацієнтів.

Спікером заходу традиційно була натхненник платформи юридичних знань Legal Lab - Олена Бабич. Практикуючий медичний адвокат з багатолітнім досвідом роботи не тільки відповідала на питання активних учасників, а й ділилася власним досвідом у вирішенні конфліктних кейсів.

На майстер-класі адвокат відповідала на питання про те, як попередити звернення пацієнтів до контролюючих органів та уникнути конфліктів з ними, в якому випадку лікар-стоматолог має право відмовитися від пацієнта, чи має право пацієнт на отримання копії медичної карти, чи являються фото пацієнтів лікарською таємницею та багато інших.

Також говорили про алгоритм заповнення медичних карт, нормативні документи в стоматологічному закладі, відмову пацієнта від маніпуляцій, законнних представників пацієнта, про права пацієнта та лікаря.

По закінченню заходу кожен учасник отримав сертифікат, яскраві фото та приємний бонус - індивідуальну юридичну експрес-консультацію від спікера Олени Бабич.

Дякуємо учасникам за довіру, цікаві запитання, душевну атмосферу та жагу до знань. Ми працюємо для вас! Про користь від отриманих знань свідчать ваші позитивні відгуки.